نوشته ای در خصوص شرکت صنایع الکترونیک سیماران و جک درب اتوماتیک سیماران و معرفی انواع آن می پردازیم:
شرکت صنایع الکترونیک سیماران در سال 1350 تاسیس گردید . این شرکت پس از دریافت پروانه تولید از وزارت صنایع ، اخذ چندین نمایندگی انحصاری از کشورهای اروپایی و سرمایه گذاری مشترک با آنان ، فعالیت خود را در جهت انتقال تکنولوژی و هر چه کامل تر شدن تولیدات و خدمات پروژه های خود آغاز نمود . شرکت صنایع الکترونیک سیماران اکنون به عنوان اولین تولید کننده لوازم آنتن مرکزی ، تقویت کننده های کم نویز تلویزیونی ، اینترکام دیجیتال ، دزدگیر اتومبیل و اماکن ، سیستم های صوتی دیجیتال حرفه ای ، در بازکن صوتی و تصویری سیاه و سفید و رنگی ، یو پی اس ، در بازکن های اتوماتیک ، سیستم های اعلام حریق و دوربین های مدار بسته می باشد که با در اختیار داشتن بیش از 20.000 متر سالن تولید ، مهندسین مجرب و ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته تست و کنترل کیفیت همواره سعی در نوآوری و ارائه محصولات جدید و قابل رقابت با انواع مشابه خارجی داشته است قابل رقابت با انواع مشابه خارجی داشته است .


این شرکت با سابقه درخشان خود در تولید جک درب اتوماتیک توانسته در دهه اخیر حجم زیادی از بازار را به سمت خود جذب کند.
در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی جک های تولید شده توسط این شرکت بپردازیم.

جک پارکینگی سیماران مدل فراز p5 : این مدل جک از بهترین و کاربردی ترین مدل های تولید شده توسط این شرکت است. از ویژگی ها و قابلیت های این مدل می توان به شفت بلند ، زاویه چرخش مناسب ، توان جا به جایی زیاد اشاره کرد.

جک درب اتوماتیک سیماران  مدل فراز 24 ولت : شاید بتوان گفت این مدل جک ، از کم مصرف ترین  جک های تولید شده توسط این شرکت باشد. فراز 24 ولت به یک باتری و کیت شارژ مجهز شده است که این امکان را می دهد در زمان قطعی برق نیز به کار خود ادامه دهد تنها تفات این محصول با جک فراز 220 ولت فراز تنها در تابلو فرمان آنها می باشد.

جک درب اتوماتیک سیماران  مدل فراز S : جک برقی فراز S شاید به دلیل کیفیت در عملکرد ترمز گیری و نرمی و بی صدا بودن و قیمت اقتصادی و ارزان آن در زمره جک های پرطرفدار ایرانی می باشد. این جک که الگو برداری شده از نمونه ی جک پروتکو لیدر 4 ایتالیا می باشد، می توان گفت که در عمل هم باهمان کیفیت مطلوب عمل می کند.  

جک پارکینگی سیماران مدل فراز P4 : مدل فراز P4 را می توان از بهترین جک های پارکینگی با توان بالا معرفی کرد. جک سیماران P4 از یک موتور 280 وات بهره می برد. این موتور قدرت 300 کیلوگرمی برای هر لنگه درب می باشد که معمولا جک هایی با این قدرت در هنگام روشن شدن صدای بدی ایجاد می کنند که این مشکل در موتور این مدل کاملا برطرف شده است.
همچنین در مدل های ریلی هم در دو وزن 1200 و 800 کیلوگرمی نیز تولید کرده که با نامگذاری آنها با توجه به توان آنها انجام شده است.


با توجه به سیستم های درب اتوماتیک موجود در بازار جک سیماران را میتوان به عنوام یکی از قابل اعتمادترین سیستم ها معرفی نمود.