آیفون تصویری تابا الکترونیک
 تابا الکترونیک یکی از شرکت های مطرح و قدیمی داخلی در زمینه تولید آیفون های صوتی و تصویری می باشد، سیستم های اینترکام یا ارتباط داخلی ، درب بازکن اتوماتیک پارکینگ و لامپهای روشنایی LED از دیگر محصولات شرکت تابا الکترونیک می باشد، این شرکت از سال 1362 با عرضه محصولات باکیفیت همواره در پی کسب رضایتمندی مشتریان بوده است.


ویژگیهای منحصر به فرد محصولات تابا الکترونیک به همراه زیبایی، کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات، همگی در جهت رضایتمندی مشتریان می باشند صادرات تولیدات این شرکت به کشورهای خارجی نشان از کیفیت بالای این مصحولات دارد.


معرفی آیفون های تصویری
تابا شرکت تابا از دیرباز یکی از برترین تولید کنندگان آیفون تصویری در ایران بوده است، دربازکن های تصویری تابا شامل 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند، آیفون های تصویری تابا با صفحه نمایش از 2.4 اینچ تا 10 اینچی را در مدل های حافظه دار و بدون حافظه شامل می شود.  

عرضه آیفون های تصویری ساده و کدینگ
سیستم های آیفون تابا بگونه ای اند که تا هر تعداد واحد در سیستم معمولی نیاز به سوئیچر ندارند، ولی در سیستم های کدینگ به ازای هر 4 واحد نیازمند دکدر می باشند، استفاده از دکدر در سیستم های کدینگ لازم و ضروری می باشد.

قیمت آیفون تصویری تابا الکترونیک
دربازکن های تابا رنج قیمتی متناسب با تمام نیازهای مشتریان دارد از متوسط تا سر مدل های لوس، آیفون های تابا در مدل های حافظه دار و بدون حافظه هم از کارایی و کیفیت بالایی برخوردار هستند.    


معرفی مدل های آیفون های تصویری
 تابا ساده ترین نوع آیفون تصویری تابا موجود در بازار مدل TVD-1024 تابا می باشد، صفحه نمایش 2.4 اینچ رنگی، گارانتی 36 ماهه از ویژگی های این مدل ارزان قیمت دربازکن رنگی تابا می باشد.  آیفون تصویری تابا مدل TVD-1040M
 آیفون تصویری 3.5 اینچ تابا طراحی نام آشنا، دارای حافظه داخلی جهت ذخیره  عکس و قابلیت دخیره فیلم 15 ثانیه ای مراجعه کننده از ویژگی های این آیفون تصویری تابا می باشد.

 
آیفون تصویری تابا مدل TVD-1035M
طراحی زیبا و مثال زدنی ، امکانات و کارایی بالا صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچ، دارای حافظه داخلی، قابلیت ذخیره عکس و فیلم مراجعه کننده، قابلیت اتصال به دو پنل تصویری همه از مشخصات آین آیفون تصویری تابا میباشد.دربازکن رنگی تابا مدل TVD-1090M
این مدل ویژگی هایی چون طراحی بسیار منحصر به فرد ، صفحه نمایش 4 اینچی با کیفیت و حافظه داخلی 100 تصویر است.

  مانیتور رنگی تابا مدل TVD-1043I
مدلی که در عین سادگی ، از یک صفحه نمایش 4.3 اینچی تمام لمسی بهره می برد. همچنین قابلیت تماس های داخلی (Intercom) ، ذخیره فیلم و عکس را دارد.
   


دربازکن رنگی تابا مدل TVD-1070I 
یک آیفون تصویری کامل با طراحی زیبا است. صفحه نمایش 7 اینچی ، حافظه داخلی و جانبی ، صفحه نمایش تمام لمسی برخی از ویژگی های این مدل است.

 
  آیفون تابا مدل TVD-2070
 
شاید بتوان این مدل را تنها مدلی دانست که می توان به آن خط تلفن وصل کرد. 7 اینچ صفحه نمایش رنگی ، حافظه داخلی و قابلیت اتصال به 2 پنل ، برخی از ویژگی های این مدل است.